Dit jaar hebben we er bewust voor gekozen om vzw Kinderkankerfonds te steunen als goed doel. Het werk dat zij verrichten voor kinderen met kanker en hun gezinnen raakt ons bijzonder. We vinden het belangrijk om ons engagement niet alleen te tonen binnen de schoolmuren, maar ook daarbuiten – en dit prachtige doel past daar perfect bij.
Een deel van de opbrengst van ons retoricabal, editie 2026, gaat daarom rechtstreeks naar vzw Kinderkankerfonds. Zo kunnen we, naast een mooie en feestelijke avond, ook een kleine maar concrete bijdrage leveren aan betere zorg en ondersteuning voor deze kinderen en hun families.
We willen nu al iedereen bedanken die dit mogelijk maakt: wie aanwezig zal zijn op ons bal, wie meehelpt of sponsort. Dankzij jullie kunnen we binnenkort met trots een mooi bedrag overhandigen aan vzw Kinderkankerfonds – een warme afsluiting van een feest dat draait om samenhorigheid, plezier en betekenis.
