Knuffelduik 2025

Ben jij een echte ijsbeer? Of hoop je net zoals vorig jaar toch op een ‘warme’ editie met 12 graden op het strand? Maak je geen illusies: het water zelf zal wel kouder zijn op zaterdag 15 februari. Duik de dag na Valentijn met je geliefde in de zee en steun het goede doel.

De opbrengst van de Knuffelduik gaat naar vzw Kiekafobee, in het kader van het Noctiluca-project: huur van 2 appartementen in Koksijde. Kinderen met een levensbedreigende ziekte krijgen de kans om een vakantie door te brengen in onze gemeente, samen met de familie. Kom dus zeker naar de zeedijk van Oostduinkerke voor ambiance, muziek en om 19 uur is er ook nog een knuffelvuurwerk.

Knuffelduik: programma (onder voorbehoud)

  • 12 uur: OCHO dance studio
  • 13 uur: Margriet Hermans
  • 14 uur: Zumba om op te warmen
  • 14.30 uur: Knuffelduik
  • 16 uur: Partyband Faute Bendt (covers)
  • 19 uur: Vuurwerk

Tickets kosten 6 euro, binnenkort online (www.visitkoksijde.be) of de dag zelf in het toerismekantoor van Oostduinkerke (8 euro).

Verkleden kan bij het openluchtzwembad.

Verplicht aanmelden in het toerismekantoor (voor 14 uur).

Waar?
strand
Astridplein
8670 Oostduinkerke (Koksijde)

Wanneer?
15 februari 2025 van 11 uur tot 19 uur.

Image

Contact

Meer info via de website
Website

Steun vzw Kinderkankerfonds

Jouw steun betekent een wereld van verschil voor een kind met kanker.
Doe een gift